Tenis ziemny

 1. Zajęcia i treningi

  w przygotowaniu

 2. Trenerzy

  Łukasz Świst

  Adiunkt w zakładzie tenisa Ziemnego na AWF we Wrocławiu. Trener II klasy tenisa ziemnego Certyfikat professional w Proffesional Tenis Registry. Pisze pracę doktorska na temat "Identyfikacja sprawności działań graczy, a wybrane zmienne sytuacyjne na przykładzie tenisa", współautor kilku monoskryptów w wydawnictwie Akademickim. Prowadzi szkolenia we wszystkich kategoriach wiekowych od 9 lat. Z niemałymi sukcesami pracuje z dziećmi i młodzieżą dla których jest wzorem do naśladowania. Konsekwentny wychowawca, który u swoich podopiecznych kształtuje m.in. dyscyplinę systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu oraz silny charakter. Od 10 lat pracuje z niepełnosprawnym tenisistą Jarkiem Żyła, a największym sukcesem było zdobycie 5 miejsca na turnieju tenisowym Masters w Tarbes we Francji w roku 2008r. Organizator i kierownik obozów,  półkolonii tenisowych.

 3. Zawody

  Kolejne dobre starty zaliczyli młodzi zawodnicy KS AZS AWF Wrocław rywalizując we Wrocławiu.

  Do stolicy Dolnego Śląska udali się młodzicy, którzy do udanych zaliczyć mogą deblowy turniej Mistrzostw Województwa w tej kat wiekowej (do lat 14). W zmaganiach par dziewcząt brązowy medal wywalczyły Jagoda Gieroń oraz Oliwka Orlińska.

  W turnieju singlowym w ćwierćfinałach grały Oliwka, Jagoda oraz Jowanka Kołowrotkiewicz.

  Sukces jest tym bardziej cenny iż zarówno  Oliwka jak i Jowanka to jeszcze skrzaty a turniej odbywał się w kat. młodzików!!!

  Gratulujemy!


  W dniach 30.01.2016 - 02.02.2016 na Złotoryjskich kortach rozgrywane były mistrzostwa Dolnego Śląska w kat. skrzat w tenisie.

  KS AZS-AWF  dzielnie reprezentował nasz Klub, zdobył najwięcej medali.

  Gratulacje dla Oliwki, Zuzi, Jowanki, Martynki, Kacpra, Maćka - działo się jedno złoto, srebro oraz 3 brązy!!!! Oraz dla ich rodziców!!! - ku chwale bajdocji

 4. Obozy / zgrupowania

   

   

   

   

 5. Terminarz

  w przygotowaniu

 6. Galerie

 7. Dokumenty do pobrania