Frisbee

 1. Zajęcia i treningi

  Treningi w okresie wiosennym i letnim odbywają się na boisku przy strzelnicy na terenie Stadionu Olimpijskiego

  Wtorek 16.30 - 18.30
  Czwartek 16.00 - 19.00
 2. Trenerzy


  Aleksandra Szyrwiel

  poczta aszyrwiel@gmail.com

  Aleksandra Szyrwiel urodzona w 1989r. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Skończyła studia na Wydziale Wychowania Fizycznego ze specjalnością Wychowanie Fizyczne Specjalne z Dziećmi Niepełnosprawnymi Intelektualnie. Obecnie studiuję na V roku Wydziału Nauk o Sporcie, ze specjalnością Trener Przygotowania Motorycznego. Posiada Trenera II klasy w Lekkiej Atletyce, oraz jest w trakcie kursu na Instruktora Odnowy Biologicznej i Piłki Ręcznej. Przez 8 lat trenowała Lekkoatletykę. Reprezentantka kraju w dywizji MIX. W Ultimate gra od niecałych 4 lat.

  Bartłomiej Specjał

  poczta bartlomiej.specjal@gmail.com

  Bartłomiej Specjał urodzony w 1990r. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Wielokrotny reprezentant kraju na Mistrzostwach Świata i Europy, w Ultimate gra już około 7 lat.

  Tomasz Zatoń

  poczta iam_ican@interia.pl

  Tomasz Zatoń, urodzony w 1983r. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Skończył studia na Wydziale Wychowania Fizycznego ze specjalnością Organizacja Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży. Posiada instruktora Pływania oraz Ćwiczeń Siłowych. Przez 10 lat trenował koszykówkę. Od 4 lat jest nauczycielem w Gimnazjum nr 13, od 2008 roku pracuje również jako instruktor pływania we wrocławskim Aquaparku. W Ultimate gra już około 5 lat. Reprezentant kraju w dywizji Open.

 3. Zawody

  w przygotowaniu

 4. Obozy / zgrupowania

  w przygotowaniu

 5. Terminarz

  w przygotowaniu

 6. Galerie

 7. Dokumenty do pobrania