Akrobatyka

  1. Zajęcia i treningi

    Konrad Bojakowski
    poniedziałek 17.00 - 19.00
    wtorek 17.00 - 20.00
    środa 17.00 - 19.00
    czwartek 17.00 - 20.00
    piątek 17.00 - 19.00

     

    Anna Tomaszewska
    wtorek           17.15 - 20.00
    środa 16.30 - 20.00
    czwartek 17.15 - 20.00
    piątek 16.30 - 20.00

     

    Zbigniew Najsarek
    wtorek           17.15 - 20.00
    środa 16.30 - 20.00
    czwartek 17.15 - 20.00
    piątek 16.30 - 20.00

     

    Jaśmina Kuc
    środa              18.00 – 20.45
    piątek 18.00 – 20.45

       

    Emilia Zawadzka
    poniedziałek 17.00 - 18.30
    środa 17.00 - 18.30

      

    Arkadiusz Pilch
    poniedziałek 18.00 – 19.30
    wtorek  17.00 - 20.00
    środa 18.00 – 19.30
    czwartek 17.00 - 20.00
    piątek 18.00 – 19.30
  2. Trenerzy

    Konrad Bojakowski - Koordynator Sekcji Akrobatyki Sportowej, trener grup wyczynowych

    tel. 607 050 714

    poczta bojak@go2.pl

    • Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Wychowanie Fizyczne, studia doktoranckie
    • Trener koordynator kadry narodowej w skokach na trampolinie (w latach 2010-2012)
    • Reprezentant Kadry Narodowej w skokach na trampolinie: Finalista Mistrzostw Świata (2001) i Pucharów Świata (2001,2002) w skokach synchronicznych na trampolinie
    • Mistrz Polski seniorów w skokach synchronicznych na trampolinie (2002)
    • Sędzia Międzynarodowy w skokach na trampolinie (m.in. Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro 2016)

    Jaśmina Kuc - trener grup wyczynowych i naborowych
     

    tel. 508 259 528

    poczta: jasmina.kuc87@gmail.com

    • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne
    • Trener  drugiej klasy akrobatyki sportowej
    • Medalistka Mistrzostw Polski w skokach synchronicznych na trampolinie (2004,2005,2007,2008)
    • Wielokrotna medalistka  Akademickich Mistrzostw Polski w skokach na trampolinie
    • Instruktor Fitness
    • Instruktor narciarstwa zjazdowego
    • Oligofrenopedagog
    • Sędzia okręgowy w skokach na ścieżce

    Zbigniew Najsarek

    tel. 602643353

    poczta zbigniew.najsarek@interia.eu

    •       Doktor nauk o Kulturze Fizycznej – specjalność biomechanika
    •       Pracownik Zakładu Gimnastyki AWF Wrocław w latach 1988-2009
    •       Instruktor gimnastyki sportowej, akrobatyki, lekkoatletyki, narciarstwa, żeglarstwa, windsurfingu
    •        Trener koordynacji grup piłkarskich WKS Śląsk Wrocław
    •       Wieloletni wychowawca i kierownik obozów i kolonii sportowo-rekreacyjnych
    •       Współpracownik Szkolnego Związku Sportowego w tworzeniu i propagowaniu ministerialnego programu „Mały Mistrz” oraz w zakresie doszkalania nauczycieli z prowadzenia zajęć z gimnastyki

     

    Arkadiusz Pilch - trener grup wyczynowych i naborowych

    tel. 880 523 433

    poczta arkadiuszpilch@wp.pl

    • Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne
    • Reprezentant Kadry Narodowej w skokach na trampolinie: Finalista Mistrzostw Świata (2001) i Pucharów Świata (2001,2002) W skokach synchronicznych na trampolinie, Finalista Mistrzostw Europy (1998)
    • Mistrz Polski Seniorów w skokach indywidualnych na trampolinie w latach 2001,2002,2005
    • Wielokrotny zwycięzca Pucharów Polski w skokach indywidualnych, jak i synchronicznych na trampolinie w latach 2000-2003
    • Sędzia ogólnopolski w skokach na trampolinie

     

    Tomasz Adamczyk - trener grup wyczynowych i naborowych

    tel. 663 059 660

    poczta: tomek.adamczyk@op.pl

    • Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne
    • Reprezentant Kadry Narodowej w skokach na ścieżce: Dwa brązowe medale Mistrzostw Europy  Juniorów (2002), brązowy medal Pucharu Świata (2004), brązowy medal Mistrzostw Europy Seniorów (2005)
    • Reprezentant Kadry Narodowej w skokach na trampolinie: srebrny medal Pucharu Świata (2010), brązowy medal Mistrzostw Świata (2014)
    • Mistrz Polski w skokach indywidualnych na trampolinie (2012)
    • Wielokrotny medalista Pucharów Polski, turniejów międzynarodowych i Akademickich Mistrzostw Polski w skokach na trampolinie
    • Sędzia ogólnopolski w skokach na trampolinie

     

     

    Anna Tomaszewska

    tel. 604 146 378

    poczta anmaria@interia.eu

    •       Doktor nauk o Kulturze Fizycznej – specjalność biomechanika
    •       Pracownik Zakładu Gimnastyki AWF Wrocław – od 1991 roku
    •       Trener II klasy akrobatyki sportowej
    •       Trener II klasy gimnastyki artystycznej
    •       Medalistka Mistrzostw Polski w gimnastyce artystycznej
    •       Instruktor Fitness
    •       Studia podyplomowe w gimnastyce korekcyjnej
    •       Wieloletni wychowawca i kierownik obozów i kolonii dla dzieci

     

    Emilia Zawadzka - trener grup wyczynowych i naborowych

    tel. 785 965 101

    poczta: emilaz@interia.eu

    • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne
    • Trener  drugiej klasy akrobatyki sportowej
    • Reprezentantka Kadry Narodowej w skokach na trampolinie: Finalistka Pucharu Świata (2007)
    • Mistrzyni Polski w skokach indywidualnych na trampolinie (2011,2013,2014)
    • Wielokrotna medalistka Pucharów Polski, turniejów międzynarodowych i Akademickich Mistrzostw Polski w skokach na trampolinie
    • Instruktor Fitness
    • Sędzia ogólnopolski w skokach na trampolinie

     

     Katarzyna Żebrowska - trener grup  naborowych

    tel. 796 220 691

    poczta: kasiamen@wp.pl

    • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne
    • Instruktor akrobatyki sportowej
    • Instruktor Fitness
    • Instruktor tańca jazzowego (Egurrola Dance Studio)
    • Mistrzyni Polski federacji IDO w kategorii Show Dance (2006), Mistrzyni Polski federacji IDO w kategorii Street Dance Show (2005,2006,2009,2010,2011),
    • Finalistka Mistrzostw Świata federacji IDO w kategorii street Dance show i disco dance (2006,2010,2011)
    • Sędzia ligowy  ZNTS
  3. Zawody

    Mistrzostw Polski AZS w skokach na trampolinie.

    Na zdjęciu znajduje się Tomasz Adamczyk, który zwyciężył w klasie M.


    Aleksandra Sarachman i Natalia Gruszczynska wywalczyły brązowy medal w kl.I w skokach synchronicznych na trampolinie.

  4. Obozy / zgrupowania

    w przygotowaniu

  5. Terminarz

    w przygotowaniu

  6. Galerie

  7. Dokumenty do pobrania